Zaakceptowaliśmy Twoje Zgłoszenie Do Projektu! Gratuluję Podjęcia Decyzji.

25% wykonane

 Zaakceptowaliśmy Twoje Zgłoszenie
Do Projektu! Gratuluję Podjęcia Decyzji.

CO TERAZ ZROBIĆ - PODSUMOWANIE:

1 :: zapoznaj się z treścią poniżej
2 :: poznaj firmy partnerskie, z którymi współpracuję i proponuję Ci współpracę
3 :: zarejestruj się bezpłatnie w tych programach partnerskich wg zamieszczonych instrukcji
4 :: zgłoś mi swoją rejestrację w formularzu na dole tej strony

INFORMACJA:: ZANIM NAPISZESZ DO MNIE PYTANIE – CZYTAJ DOKŁADNIE
WSZYSTKO CO JEST NA STRONACH,
ponieważ na 99% odpowiedź na Twoje pytanie
jest właśnie w treści i załączonych instrukcjach.
Dopiero gdy przeczytasz i wysłuchasz wszystko i nie znajdziesz odpowiedzi
na swoje pytanie wtedy pisz.

Możesz nie wierzyć, ale do tego etapu dociera zaledwie 40% wszystkich początkowo zainteresowanych osób. 

Przecież to było proste prawda? Wypełnić formularz na poprzedniej stronie i już. Prosty krok. A jednak mniej niż połowa ludzi się na to decyduje. Czy wyobrażasz sobie, że już na tamtym etapie mają oni jakieś „ale”? 🙂

Tak to właśnie na tym świecie jest. Większość nie wierzy, że może coś w tak banalnie prosty sposób zmienić w swoim życiu na lepsze i gdy okazja jest pod samym nosem to jej nie zauważają.

Zapewniam, że kolejne kroki są dokładnie tak samo proste. Jednak nie mam pewności, że Ty akurat będziesz osobą, która dotrze do końca. Gdyż kolejne kroki również wykonuje tylko pewien % osób mimo, że są ŁATWE, PROSTE, BANALNIE PROSTE do wykonania i ci którzy je przechodzą to nie mogą uwierzyć, że są tacy co odpadają po drodze. Jednak niestety tak właśnie jest. Zawsze znajduje się ktoś kto ma jakieś „ale” i odpada w trakcie. Rezygnuje 🙂 Czasem tuż przed odkryciem „diamentowego złoża”.

Znasz ten obrazek?

Mnie też kiedyś to ktoś pokazał na podobnej stronie, ale ja byłem osobą, która poszła dalej do końca i dlatego dziś wiem jak to robić, mogłam stworzyć tą stronę, zarabiam stale pieniądze i pomagam innym, którzy tak jak ja przejdą do końca.

Bo mają SILNE PRAGNIENIE ZMIANY SWEGO ŻYCIA! 

A reszta? 🙂 No trudno …. nie wszyscy mogą być „prezesami”… ktoś musi wykonywać inne prace.

Fakt że Ty znajdujesz się na tej stronie, może bardzo zmienić Twoją sytuację finansową, jeśli tylko się zaangażujesz i nie będziesz widział dalej żadnych wymówek – „ale”.

Tak jak wspominałem poprzednio, nie interesuje mnie to kim jesteś i jaką masz przeszłość. Dla mnie liczą się ludzie, którzy potrafią się zaangażować.

I w tym miejscu gorąco polecam książkę „Bogaty Albo Biedny Po Prostu Różni Mentalnie”. Jest na YT za free… To OBOWIĄZKOWA LEKTURA jeśli chcesz zmienić swoje położenie finansowe.

Więc TERAZ SIĘ WYCOFAJ jeżeli masz skłonności do narzekania i znajdowania sobie wymówek – wtedy zamknij tą stronę i nie wracaj więcej.  Bo to i tak prędzej czy później wyjdzie, a ja nie angażuję się w czcze gadanie z osobami, które starają mi się udowadniać, że jestem w błędzie.

Skoro wiesz lepiej jak zarabiać to czemu jeszcze tego nie robisz? Bo skoro tu jesteś to wiem, że nie robisz. Gdybyś robił i zarabiał satysfakcjonującą kasę, to by Cię tu nie było. Więc umówmy się teraz, że albo zmykasz tą stronę teraz i zapominasz o wszystkim, albo idziesz dalej i pozwolisz abym to ja Tobie powiedział co dokładnie i kiedy robić. OK? 🙂

Być może jesteś osobą, która chce sobie tylko dorobić 2000 zł. I OK. Ten projekt jest także dla takich osób. Wtedy nie musisz się mocno angażować – wystarczy że poświęcisz do 8 godzin swojego czasu.

Ale, żeby tak się stało, trzeba się zarejestrować. Najwyższy czas więc, aby powiedzieć parę słów o firmach, z którymi współpracujemy.

Nasza Priorytetowa to Money2Money, program partnerski, założony już w 2003 roku przez największy portal finansowo-ekonomiczny w Polsce – www.money.pl, który powstał w 2000 roku, a więc istnieje już na rynku 17 lat.

UWAGA : Wiele osób zna ten program partnerski i kojarzy go z koniecznością zakładania kont bankowych, czy zaciągania pożyczek. Prawda jest taka, że nie trzeba zakładać kont bankowych, czy zaciągać pożyczki, aby w tym programie (czy też programie eBrokerPartner) móc działać i zarabiać polecając produkty.  W naszym Projekcie nie będziesz musiał zakładać żadnych kont bankowych. Nie zajmujemy się polecaniem kont bankowych. Owszem zarabiamy w Projekcie na polecaniu bezpłatnych pożyczek pozabankowych, jednak nie masz przymusu, aby z nich korzystać. Korzysta ten kto chce. A nawet jeśli wcale nie zechcesz z nami działać w tych programach partnerskich, to otrzymujesz PREZENT w postaci WIDEO instrukcji jak działać w programach partnerskich M2M czy eBrokerPartner, jak zarabiać na polecaniu. Więc po rejestracji w tych programach partnerskich możesz działać sobie niezależnie od naszej grupy. Wiele osób jednak widzi wielką korzyść w działaniach razem z nami niż samodzielnie i wiele osób jednak decyduje się na zostanie naszym PARTNEREM VIP. O tym jak zostać PARTNEREM VIP i dlaczego to się opłaca, dowiesz się później.

JAK DZIAŁA Program Partnerski MONEY2MONEY?

Nie wiem ile wiesz o Programach Partnerskich. Dlatego jeśli nie wiesz nic, to ten fragment jest dla Ciebie. Aby Ci to wyjaśnić.

 

IDEA Programu Partnerskiego

Program Partnerski działa na zasadzie łączenia firm, które mają jakiś produkt/usługę do sprzedaży, z osobami, które są gotowe na to, aby na własną rękę promować, reklamować, szukać klientów na te produkty/usługi. Jeśli ktoś doprowadzi do sprzedaży, to wtedy otrzymuje za to prowizję od firmy, która jest właścicielem tego produktu czy usługi.

Jest na rynku mnóstwo takich programów i jeśli ktoś wie i  umie reklamować to może zarabiać na sprzedawaniu czyiś produktów.

 

Jaka Jest Specjalizacja Programu Partnerskiego M2M?

Firma Money2Money jest jedną z takich firm. Oni specjalizują się na rynku finansowym. Czyli portal ten z jednej strony skupia banki, firmy pożyczkowe, firmy księgowe, firmy ubezpieczeniowe, leasingowe i wiele innych z tego rynku. Firmy te mają swoje produkty i uługi jak np.: kredyty, karty kredytowe, konta bankowe, pożyczki, usługi księgowe, usługi leasingowe, ubezpieczeniowe i wiele innych. I osoby, jak taki zwykły Kowalski może zarejestrować się bezpłatnie w portalu Money2Money i na wasną rękę promować np.: konta bankowe, karty kredytowe, ubezpieczenia, pożyczki i wszystkie te produkty i usługi, które są w ramach programu do promowania dostępne.

 

Jak Tu Zarabia Kowalski?

Gdy taki Kowalski doprowadzi do tego, że jakaś osoba dajmy na to Nowak skorzysta np z pożyczki, czy konta bankowego, który Kowalski promował, no to firma wypłaci Kowalskiemy prowizję za ten fakt.

 

Kto Płaci Pieniądze Kowalskiemu?

To, że banki płacą za polecenie konta nie jest żadną tajemnicą ponieważ na wielu reklamach w TV czy bilbordach można takie promocje zobaczyć. Jest to normalny proceder. Banki czy firmy pożyczkowe czy inne w ten spoób pozyskują nowych klientów. Mają najróżniejsze promocje dla Nowego Klienta, bardzo atrakcyjne, aby właśnie pozyskać tego nowego klienta. 

 

Dlaczego Wygodniej Działać z Programem Partnerskim?

Można polecać konto danego banku bezpośrednio z banku. Np. po zalogowaniu się do swojej bankowości internetowej w Twoim Banku, może być dotępna taka opcja Polecenie Nowego Klienta. I jeśli to zrobisz to otrzymasz za to prowizję. Jednak zdecydowanie bardziej wygodne jest korzystanie z portalu, który się  w tym specjalizuje i ma w swojej ofercie nie tylko jedno konto czy jedną pożyczkę czy jedną kartę kredytową itd.. ale setki różnych produktów. Więc jeśli ktoś chce na tym zarabiać w sposób stały, na większą skalę, to lepiej jest zarejestrować się w takim programie jak np Money2Money i poprzez ten porgram polecać te produkty, niż tak bezpośrednio ze swojego konta bankowego. Jest to po prostu wygodniejesze i ma więcej możliwości. Jest to bardziej dla osób, które chcą działać na większą skalę i zarabiać tym w sposób stały.

I osoby, które są zarejestrowane w takim porgramie jak Money2Money właśnie mają możliwość zarabiania na polecaniu tych produktów innym osobom. A prowizję płaci instytucja, której produkt został polecony, korzystając z pośrednictwa firmy Money2Money, która oczywiście też zarabia na fakcie tego pośrednictwa swoją jakąś kwotę, ale to już jest nieistotne. Ważne ile my na tym zarabiamy. 

 

Ile Się Tu Zarabia?

Więc stawki za polecanie są różne. Np 16 zł ale i 150 zł na rękę. Generalnie można na tym zarabiać kilka tysięcy złotych miesięcznie, a nawet kilkadziesiąt tysięcy. Znam osobiście takie osoby.

 

Jak Rozliczać Się Z Dochodu?

Rozliczenie w Urzędzie Skarbowym tego dochodu jest niezwykle proste. Po 1 nie ma konieczności zakładania działalności gospodarczej aby tak zarabiać. A podatki najlepiej płacić zawsze od razu jak wypłaci się pieniądze z M2M na swoje konto bankowe. Podatek, który obowiązuje to ryczałt 8,5%. Czyli wypłacasz pieniadze i robisz przelew do Urzędu Skarbowego 8,5% od uzyskanego dochodu i dziękuje bardzo to wszystko co trzeba zrobić. 🙂

 

PYTANIA?

Jeśli jeszcze jakieś pytania Cię nurtują to skorzsytaj z zakładki PYTANIA odpowiemy.

DLACZEGO MONEY2MONEY?

 

Polska, stabilna firma, uznana marka na rynku, a nie jakaś firma „krzak” rejestrowana na Wyspach Zielonego Przylądka

Firma, która poprzez program partnerski Money2Money wypłaciła już swoim partnerom w ciągu 17 lat ponad 37,000,000 złotych prowizji!!!

W ramach programu partnerskiego współpracuje z największymi „graczami na rynku” jeśli chodzi o banki, firmy para bankowe, ubezpieczeniowe, czy inne, takie jak salony samochodowe, czy telewizje cyfrowe – to właśni produkty tych firm możemy polecać i na nich zarabiać bardzo dobre prowizje

Wypłaty realizowane bezpośrednio na konto bankowe, w ciągu 7-dni od zlecenia wypłaty

 

Brak konieczności zakładania działalności gospodarczej, by móc podjąć współpracę i legalnie zarabiać

Brak jakiegokolwiek ryzyka, start zupełnie bez zobowiązań i bez żadnej inwestycji

 

Współpracujemy z M2M od końca 2014 roku i bez wahania możemy ręczyć za jej wiarygodność i wypłacalność.

 

Firma zarejestrowana w Polsce pod nazwą i adresem:
Money.pl sp. z o.o. z siedzibą: pl. Grunwaldzki 23, 50-365 Wrocław, wpisana jest do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: KRS 0000045348, Numer NIP: 897-16-52-608.

Pierwszym krokiem będzie zarejestrowanie się jako partner w serwisie Money2Money. Po dokonaniu rejestracji należy ten fakt zgłosić wypełniając formularz na dole strony. NIE PISZ DO MNIE EMAILI TYLKO WYPEŁNIJ FORMULARZ!

Załóż konto w Money2Money (jeśli już kiedykolwiek byłeś tam zarejestrowany, nawet jeśli Twoje konto zostało już dawno temu usunięte to NIE MOŻESZ rejestrować się z mojego linku bo i tak nie będziesz u mnie w strukturze. Nie da się ponownie tam rejestrować pod kogoś innego. Podanie innego adresu email również nie pomoże. Tam można się zarejestrować tylko raz w życiu pod jednego Opiekuna. Przy ponownej rejestracji trafisz bezpośrednio POD FIRMĘ, a nie do mnie. Zatem wtedy rejestruj się do eBroker)

– to właśnie z tej firmy będziesz otrzymywał wynagrodzenie.

 • Mój numer ID PARTNERA w M2M to 11586 (nic z tym nie robisz, to tylko informacyjne, ponieważ niektórzy mnie o ten numer pytają, ponieważ piszą do M2M z prośbą o przeniesienie do mojej struktury i potrzebują mojego numeru, więc dlatego podaję).
 • Link do założenia konta – >>ZAKŁADAM KONTO<< 

(UWAGA: konto otwórz koniecznie z linku powyżej, inaczej nie będziemy mogli nawiązać współpracy)

 • Instrukcja jak założyć konto – >>INSTRUKCJA<<
 • Spisz swój numer partnera – >>INSTRUKCJA<<
 • Bardzo Ważne! Wyraź zgodę w PANELU.
  Zaloguj się do panelu, wejdź w zakładkę Polecaj M2M i tam Zgody. Ta zgoda musi być ZAZNACZONA. Wtedy zobaczę u siebie w panelu, że jesteś moim partnerem ? – >>INSTRUKCJA<<
 • Od razu po rejestracji wypełnij formularz na dole tej strony – >>INSTRUKCJA<<

WYJŚCIE AWARYJNE

dla osób, które już kiedyś były zarejestrowane w M2M

Jeżeli wcześniej się rejestrowałeś i już jesteś partnerem w serwisie Money2Money, a chciałbyś z nami współpracować – załóż konto w firmie eBrokerPartner. Po dokonaniu rejestracji należy ten fakt zgłosić wypełniając formularz na dole strony. NIE PISZ DO MNIE EMAILI TYLKO WYPEŁNIJ FORMULARZ!

Załóż rezerwowe konto w eBrokerPartner (Jeśli już masz konto to w eBroker to można bez usuwania swojego obecnego konta napisać do nich przez zakładkę „kontakt” i napisać, że chcesz zmienić osobę polecającą. Należy podać wtedy mój numer ID, który jest poniżej. Oni tam bez problemu przenoszą osobę do innej struktury. Wystarczy im to tylko zgłosić).

Zarejestruj się w tym serwisie, tylko jeżeli byłeś już wcześniej partnerem w Money2Money. UWAGA: Nie czekaj na aktywacje swojego konta w eBroker, tylko od razu po rejestracji zgłoś swoją rejestrację poprzez formularz poniżej. A po zgłoszeniu dokonaj procedury aktywacji konta w eBroker.

 • Mój numer ID PARTNERA w EBROKERPARTNER to 70287 (nic z tym nie robisz, niektórzy pytają mnie o ten numer, ponieważ chcą napisać do ebrokerpartner z prośbą o przeniesienie ich do mojej struktury i wtedy potrzebują ten numer, dlatego go podaję).
 • Link do założenia konta – >>ZAKŁADAM KONTO<<

(UWAGA: konto otwórz koniecznie z linku powyżej, inaczej nie będziemy mogli nawiązać współpracy)

 • Instrukcja jak założyć konto – >>INSTRUKCJA<<
 • Spisz swój numer partnera – >>INSTRUKCJA<<
 • Od razu po rejestracji – BEZ CZEKANIA NA WERYFIKACJĘ KONTA W eBroker – wypełnij formularz na dole tej strony – >>INSTRUKCJA<<

Zgłoś mi swoją Rejestrację
w M2M lub eBroker

Wypełnij poniższy formularz i poczekaj na odpowiedź ode mnie

ZANIM WYPEŁNISZ FORMULARZ!

 • Bardzo Ważne! Wyraź zgodę w PANELU.
  Zaloguj się do panelu, wejdź w zakładkę Polecaj M2M i tam Zgody. Ta zgoda musi być ZAZNACZONA. Wtedy zobaczę u siebie w panelu, że jesteś moim partnerem ? – >>INSTRUKCJA<<


2017 Zarabiaj Od Zera | Polityka Prywatności