II Jak zwielokrotnić zarobek

ETAP II – 500 zł x N 1h

Jak zwielokrotnić zarobek

 

Wiele osób, aby zwiększyć swoje zyski z prowizji, poleca swoje linki partnerskie do pożyczek i kont bankowych, oraz innych produktów pozostałych, swoim najbliższym – mamie, tacie, bratu, żonie, mężowi, chłopakowi itd…

Oni nie rejestrują się do m2m, po prostu korzystają z linków partnerskich Twoich, wtedy Ty zarabiasz całą prowizję i po prostu odpalasz im połowę, gdy prowizja zostanie Tobie wypłacona.

Takim sposobem oni zarabiają nawet 3000 zł

… bo zobacz jeśli dzielisz się po połowie z całej uzyskanej prowizji. Np. zarabiasz 1000 zł z prowizji (to jest ok 12 pożyczek) to 500 zł jest dla Ciebie, a 500 dla np. Twojej Mamy.

Jeśli takich osób będzie 6 np: mama, tata, brat, siostra, mąż, przyjaciółka, no to 6×600 = 3000 zł dla Ciebie, a każda z tych osób otrzymuje swoje 500 zł.

Takie to proste 🙂 wystarczy poświęcić 2h na to, żeby wypełnić wnioski pożyczek z Twoich linków partnerskich przez Internet.

 

Czyli jak to technicznie robisz:

1:: Wchodzisz do swojego panelu i bierzesz link partnerski np do pożyczek. Najlepiej przygotuj sobie swoją tabelkę produktów ze swoimi linkami partnerskimi na dysku Google, tak jak ja mam zrobione to tutaj >>>> Wtedy masz do tego dostęp z każdego komputera, z telefonu wszędzie gdzie masz dostęp do Internetu.

2:: Idziesz do mamy/brata/przyjaciela i mówisz:

Mamo jestem partnerem finansowym w jednej z firm finansowych. I Tam zarabiam za polecenie różnych produktów finansowych. Np. pożyczek. I są takie pożyczki za 0% dla nowych klientów. Mam taką propozycję, że ja polecę Tobie te kilka pożyczek, które są za 0%. Wtedy mnie program finansowy, który to rozlicza zapłaci prowizję za polecenie i będzie to ok 1000 zł. I wtedy odpalę ci połowę z tego, czyli dostaniesz 500 zł. Co Ty na to? Te pożyczki nic nie kosztują. Pożyczysz parę stówek oddasz tyle samo co pożyczyłaś, a za to dostaniesz 500 zł.

3:: Jeśli osoba się zgadza, to siadasz z nią przed komputerem i robisz te wszystkie rzeczy typu wyczyszczenie ciasteczek itd. Żeby jak najmniej tłumaczyć tylko przygotować do działania komputer. Następnie wchodzisz na stronę danej pożyczki ze swojego linku koniecznie SPERSONALIZOWANEGO >>ZOBACZ INSTRUKCJĘ<< (np. wysyłasz te linki na pocztę email tej osoby, albo korzystasz z dysku Google gdzie masz przygotowaną swoją tabelkę wybranych pożyczek ze swoimi linkami partnerskimi) i ona składa wnioski. W razie co służysz pomocą. Możecie to zrobić na spotkaniu przy kawie. Jeden znajomy w ten sposób w ciągu miesiąca zarobił 50 tyś zł. Umawiał się ze znajomymi w McDonaldzie, brał ze sobą kompa, siadał tam na 1-3 godziny. Znajomi przychodzili on tłumaczył, od razu na miejscu z jego kompa składali te wnioski. A potem się rozliczali jak program wypłacił mu kasę.

4:: Sprawdzasz prowizję z programu, czy dostałeś ją i jeśli dostałeś to wypłacasz na swoje konto bankowe. Potem idziesz do bankomatu wypłacasz sobie te pieniądze i idziesz do tej osoby, z którą miałeś układ i dajesz jej obiecaną część do ręki.


2017 Zarabiaj Od Zera | Polityka Prywatności