II Przejdź do ETAP III

ETAP II – 500 zł x N 1h

PRZEJDŹ DO VIP – ETAP III

 

Super cieszę się, że tu jesteś ? Wypełnij poniższy formularz, wtedy będę wiedział, że już jesteś gotowa, gotowy do rozpoczęcia działań w ETAP III. Natomiast aby się tam dostać, to ja muszę otrzymać prowizję za pożyczki, z których skorzystałaś, skorzystałeś pamiętasz ? 500 zł. Trochę to trwa. Nie jest to zależne ode mnie. Firmy rozliczają to w swoim tempie.

Po prostu czekaj, aż dam Ci dostęp do ETAP III. Jeśli się zdarzy, że przez 2 tygodnie od wypełnienia poniższego formularza nie odezwę się do Ciebie, nie będziesz mieć maila ode mnie, to wtedy przypomnij się na grupie naszej na FB. Napisz w poście o tytule: ETAP III, oznacz mnie i przypomnij się, że czekasz na dostęp do Etap III.

Mnie też bardzo zależy, aby jak najszybciej dać Ci dostęp. Zależy mi, aby moi Partnerzy zarabiali jak najszybciej i jak najwięcej. Ponieważ ja z tego też mam prowizję. Dlatego chcę Ci dać ten dostęp jak najszybciej. Jednak nieraz może jakieś techniczne sprawy się wydarzą i np. nie dostaniesz ode mnie maila mimo, że go wysłałem. Dlatego za 2 tyg. koniecznie się przypomnij na grupie. Sprawdzę co jest grane.

OK, ? no to teraz …. Wypełnij formularz:

 

 


2017 Zarabiaj Od Zera | Polityka Prywatności